۵:۱۰:۵۵ - یکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار: شهدا الفباى ایثار و شهادت را به آحاد جامعه مى‌آموزند/ شهید فهمیده ها اساتید مدرسه بسیج اند
کد خبر: ۴۲۹۸۹۰ | تاریخ مخابره :۱۳۹۶/۸/۷ – ۰۸:۵۳ | سرویس: استان‌ها ۵۵ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار:  شهدا الفباى ایثار و شهادت را به آحاد جامعه مى‌آموزند/ شهید فهمیده ها اساتید مدرسه بسیج اند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حضرت امام صادق (ع) شهرستان بیجار گفت: سازمان بسیج دانش‌آموزى به‌عنوان گسترده‌ترین و فراگیرترین تشکیلات دانش‌آموزى، بر اساس رسالت […]

حجت الاسلام حکمت حکیمی فر ـ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار
کد خبر: ۴۲۹۸۹۰ | تاریخ مخابره :۱۳۹۶/۸/۷ – ۰۸:۵۳ | سرویس: استان‌ها ۵۵
مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار: 
شهدا الفباى ایثار و شهادت را به آحاد جامعه مى‌آموزند/ شهید فهمیده ها اساتید مدرسه بسیج اند
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حضرت امام صادق (ع) شهرستان بیجار گفت: سازمان بسیج دانش‌آموزى به‌عنوان گسترده‌ترین و فراگیرترین تشکیلات دانش‌آموزى، بر اساس رسالت خویش تلاش در راه تداوم دفاع همه‌جانبه از انقلاب اسلامى و دستاوردهاى آن است.

حجت الاسلام حکمت حکیمی فر در گفت وگو با خبرنگار «حوزه» در کردستان، اظهار داشت: بسیج، مدرسه و کلاس درسى است که استادان آن شهید فهمیده‌ها و دیگر شهدا هستند. آنان درس نورانیت و اقتدا به سالار شهیدان را آموختند. استادانى که خود، همه این درس‌ها را خوانده و عمل کرده‌اند و ره صد ساله را یک‌شبه پشت سر گذاشته‌اند.

مدیر مدرسه علمیه حضرت امام صادق(ع) شهرستان بیجار افزود: شهدا الفباى ایثار و شهادت را به آحاد جامعه مى‌آموزند. انسان را از خواب نوشین بامداد رحیل بیدار مى‌کنند. درس خودشناسى و خداشناسى مى‌دهند و انسان را عاشق خدایش مى‌کنند تا جایى‌که مرغ روحش قفس تن را شکسته، تا خدا اوج مى‌گیرد.

امام جمعه شهر توپ آغاج استان کردستان عنوان داشت: بسیج مدرسه عشق و کلاس فهمیدن و پرواز کردن است. بسیج دانش‌آموزى، یک نهاد آموزشى است که با برنامه‌هاى مدون و ایجاد پایگاه‌هاى علمى، سعى دارد گام مؤثرى در ارتقاى توان علمى دانش‌آموزان داشته باشد.

این کارشناس رسانه در ادامه سخنان خود بیان داشت: بسیج، عبارت است از مجموعه‌اى که در آن، پاکترین انسانها، فداکارترین و آماده به کارترین جوانان کشور در راه اهداف عالى این ملت و براى کمال رساندن و به خوشبختى رساندن این کشور، جمع شده‌اند.

حجت الاسلام حکیمی فر تصریح کرد: بسیج تشکیلاتى است که در آن، افراد متفرق و تنها، به یک مجموعه عظیم و منسجم، به یک مجموعه آگاه، متعهد، بصیر و بیناى به مسائل کشور و به نیاز ملت، تبدیل مى‌شوند؛ مجموعه‌اى که دشمن را بیمناک و دوستان را امیدوار و خاطرجمع مى‌کند. معناى بسیج این است.

مدیر مدرسه علمیه حضرت امام صادق (ع) شهرستان بیجار گفت: در شرایط کنونى که تهاجم فرهنگى، جنگى دیگر بر ضد نظام است، شناخت شرایط روحى و روانى نوجوانان و تهیه سازوکارهاى مناسب، یکى از راه‌هاى برون‌رفت از این معضل بزرگ است.

امام جمعه شهر توپ آغاج استان کردستان ادامه داد: سازمان بسیج دانش‌آموزى به‌عنوان گسترده‌ترین و فراگیرترین تشکیلات دانش‌آموزى، بر اساس رسالت خویش تلاش در راه تداوم دفاع همه‌جانبه از انقلاب اسلامى و دستاوردهاى آن در زمینه‌هاى علمى، تربیتى و اجتماعى و مقابله با تهاجم فرهنگى را سرلوحه فعالیت‌هاى خویش قرار داده است.

این کارشناس رسانه در پایان سخنان خود گفت: این سازمان، همواره کوشیده است با استفاده از ظرفیت‌ها و قابلیت‌هاى خود، زمینه‌ساز حضور فعال نوجوانان، به‌ویژه دانش‌آموزان بسیجى در عرصه‌هاى گوناگون فرهنگى، اجتماعى، علمى و سازندگى باشد.

انتهای پیام

تبليغات
http://hesbijar.ir/ http://hesbijar.ir/ http://hesbijar.ir/ http://hesbijar.ir/ تابناك وب تابناك وب