۴:۰۸:۲۶ - دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) شهرستان بیجار گفت: طلاب همیشه به مطالعه، مباحثه و پژوهش در کتاب قرآن کریم بپردازند
کد خبر: ۴۴۱۲۵۵ | تاریخ مخابره :۱۳۹۶/۱۱/۳۰ – ۰۹:۴۴ | سرویس: استان‌ها ۵۵ در مدرسه علمیه امام صادق(ع) بیجار مطرح شد؛ طلاب به پژوهش در قرآن بپردازند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) شهرستان بیجار گفت: طلاب همیشه به مطالعه، مباحثه و پژوهش در کتاب قرآن کریم بپردازند. به گزارش خبرنگار خبرگزاریحوزه» در استان کردستان، به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت […]

شهادت حضرت فاطمه (س)
کد خبر: ۴۴۱۲۵۵ | تاریخ مخابره :۱۳۹۶/۱۱/۳۰ – ۰۹:۴۴ | سرویس: استان‌ها ۵۵
در مدرسه علمیه امام صادق(ع) بیجار مطرح شد؛
طلاب به پژوهش در قرآن بپردازند
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) شهرستان بیجار گفت: طلاب همیشه به مطالعه، مباحثه و پژوهش در کتاب قرآن کریم بپردازند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاریحوزه» در استان کردستان، به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت مظلومامه دخت نبی مکرم اسلام(ص) مراسمی به همین منظور شامگاه دیروز در مدرسه علمیه امام صادق(ع) شهرستان بیجار برگزار شد.

در این مراسم، حجت الاسلام حکمت حکیمی فر، با بیان گوشه هایی از زندگی گهربار این بانوی مکرم اسلام به تشریح تاریخ اسلام در زمان حیات ایشان پرداخت.

مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) شهرستان بیجار افزود: در کتب دینی ما مسلمانان به ویژه اهل تشییع به وفور احادیثی از حضرت فاطمه(س) دال بر اهمیت قرآن و خواندنش به چشم می خورد، لذا طلاب باید خواندن و  عمل کردن به آن را از اولویت های زندگی و تحصیلی خویش قرار دهند.

وی افزود: هر آیه از قرآن کریم دارای مفاهم بسیار عمیقی است، لذا هر چه بیشتر در قرآن ورود پیدا می کنیم متوجه می شویم که سواد دینی ما چه بسیار اندک است.

مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) گفت: از شما طلاب عزیز می خواهم که همیشه به مطالعه، مباحثه و پژوهش در این کتاب آسمانی بپردازید

تبليغات
http://hesbijar.ir/ http://hesbijar.ir/ http://hesbijar.ir/ http://hesbijar.ir/ تابناك وب تابناك وب