۵:۴۱:۴۴ - یکشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
«جمهوری اسلامی» نه یک کلمه کم؛ نه یک کلمه زیاد!
«جمهوری اسلامی» نه یک کلمه کم؛ نه یک کلمه زیاد! حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجار با اشاره به دوازدهم فرودین روز جمهوری اسلامی، گفت: جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم؛ نه یک کلمه زیاد!. حجت الاسلام حکمت حکیمی فر در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری«حوزه» در استان کردستان اظهار داشت: با نیم […]

حجت الاسلام حکمت حکیمی فر ـ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجار

«جمهوری اسلامی» نه یک کلمه کم؛ نه یک کلمه زیاد!
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجار با اشاره به دوازدهم فرودین روز جمهوری اسلامی، گفت: جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم؛ نه یک کلمه زیاد!.

حجت الاسلام حکمت حکیمی فر در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری«حوزه» در استان کردستان اظهار داشت: با نیم نگاهی به منظومه فکری امام خمینی(ره) و اصول مکتب جاودانه و انقلابی‌اش، درمی‌یابیم که مهم‌ترین دل‌مشغولی آن پیر سفرکرده، استقرار نظام و حاکمیتی مبتنی بر اندیشه ناب اسلامی همراه با رویکرد انقلابی و استکبار ستیزی بود.

مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) شهرستان بیجار گفت: از میان همه ویژگی‌ها و شاخصه‌های شخصیتی و رفتاری و نوع بینش و نگرش آن مرد الهی می‌توان اصالت‌بخشی به احکام و دستورالعملهای دینی در مقابل ایسم و ایزم‌های التقاطی و انحرافی و فلسفه‌های پوچ غربی و شرقی و بلکه تمامی قدرتهای پوشالی و مادی دنیا دانست.

این استاد حوزوی افزود: او که تنها خدا را می‌دید و با رضای خدا قیام و قعودش و فریاد و سکوتش را تنظیم می‌نمود، از خدا می‌ترسید و به او نیز توکل می‌کرد و لذا با تمام غیرت و تعصب در مقابل تمامی قدرتهای زورگوی دنیا تمام‌قد ایستاد و انقلابی را تدارک دید تا ضمن جاودانگی و الهام‌بخشی، ثمره و محصولی همچون جمهوری اسلامی را به بشریت تشنه عدالت و معنویت به‌ویژه ملت شایسته و بزرگ ایران اسلامی عرضه نمود.

حجت الاسلام حکیمی فر تصریح کرد: ۱۲ فروردین روزی که ناباورانه، دیدگاه و باور چنین مرد الهی با سرانگشتان دست ملتی متدین و انقلابی، ماهیت نظام سیاسی برآمده از انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان کشید. اولین دولت و حکومت مبتنی بر احکام شریعت و دین، نویدبخش نجات ملتی مظلوم که سالها از ظلم طاغوتیان و وابستگان به بیگانگان غربی و شرقی رنج می‌برد و حال تحت لوای دین روی پای خود ایستاده و از عمق وجود، شعار نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی را سر می‌داد.

مدیر مدرسه علمیه بیجار گفت: وقتی صحبت از نام‌گذاری حاکمیت برآمده از انقلاب ملت ایران در محافل عمومی و خصوصی به‌میان آمد و بسیاری از فرنگ‌دیده‌ها و خودباختگان فرهنگهای بیگانه، تعابیر و اسمهایی عاری از روح و مغز دیانت و مکتب را مطرح می‌نمودند، این سکاندار کشتی انقلاب بود که افکار عمومی ملت ایران را هدایت و راهنمایی کرد و قاطعانه فرمود: «جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم، نه یک کلمه زیاد».

این استاد حوزوی عنوان کرد: امام که رضوان خدا بر او باد، با این بیان، وحدت نظری در نوع نگرش ملت نسبت به هویت انقلابی اسلامی نظام و جامعه‌ ایران پس از ۲۲ بهمن ۵۷ به‌وجود آوردند تا همگان تحت سایه ولایت فقیه، یکپارچه و یکصدا یک حقیقت را فریاد کنند و پای آن نیز برای همیشه زمان بایستند.

مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) بیجار اظهار داشت: آنچه همواره دغدغه امام و سپس خلف صالح او امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) بوده است، وحدت کلمه در جهت استمرار و پاسداشت ارزشها و آرمانهای چنین انقلاب و نظامی بوده است.

وی تاکید کرد: البته روحیه انقلابی و استکبارستیزی و یاری‌رسانی به مظلومان و مستضعفان عالم به معنی بستن دروازه‌های کشور انقلابی اسلامی ایران بر روی دنیا نبوده و نیست!.

حجت الاسلام حکیمی فر تاکید کرد: البته هرچه جلوتر می‌رویم جدی بودن و صحت هشدارهای دیده‌بان تیزبین انقلاب، مقام معظم رهبری را بیشتر احساس می‌کنیم، آن‌جا که فرمودند: «مراقب عوامل نفوذی چه فردی و چه جریانی آن باشید که جهت‌گیری اصلی نفوذ، ایجاد انحراف در مسیر انقلاب و نظام آن‌هم به‌وسیله خودی‌های بی‌بصیرت و غافل است». کسانی که علی‌رغم تأکیدات رهبری عزیز انقلاب بر طبل دوگانگی در جامعه، وسوسه‌گرانه می‌کوبند و اصرار بر اندیشه‌های اومانیستی و لیبرالیستی و سکولاریستی، آن‌هم در قالب نام و نشان جمهوریت و حتی اسلامیت دارند و به عبارت روشن‌تر، جمهوری اسلامی دمکراتیک و سکولار را ترویج می‌دهند تا بدین‌وسیله اصول مکتب امام و آرمانهای انقلاب اسلامی را به‌راحتی از متن جامعه و نظام انقلابی و مکتبی ایران بزدایند.

مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) شهرستان بیجار در پایان سخنان خود گفت: هرچند زهی خیال باطل زیرا که ملت شریف ایران قاطع‌تر و رساتر از ۱۲ فروردین ۵۸ فریاد می‌کند که جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم و نه یک کلمه زیاد

تبليغات
http://hesbijar.ir/ http://hesbijar.ir/ http://hesbijar.ir/ http://hesbijar.ir/ تابناك وب تابناك وب